Series
Ratings
30
Lovely RunnerRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 3.0
Never Have I EverRated ★ 3.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 4.0