Titles you rated
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
DamselRated ★ 3.0
Hillbilly ElegyRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
WatchmenRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5
La Vie en RoseRated ★ 4.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 3.5
Happier Than Ever: A Love Letter to Los AngelesRated ★ 4.5
The United States vs. Billie HolidayRated ★ 4.0
RocketmanRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 2.5
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 4.0