Titles you rated
The PyramidRated ★ 3.0
Wrong TurnRated ★ 3.0
I Am a HeroRated ★ 3.5
InsaneRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
The CanalRated ★ 4.0
Deep DarkRated ★ 3.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.5
A Dog's PurposeRated ★ 5.0
The Horribly Slow Murderer with the Extremely Inefficient WeaponRated ★ 3.0
H.Rated ★ 3.0
SunshineRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The HeatRated ★ 3.5
My Bloody ValentineRated ★ 2.5
The CullingRated ★ 2.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 2.5