Titles you rated
Ip ManRated ★ 2.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5