Movies
Ratings
302
MoanaRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 2.5
LeonRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 2.5
Brother BearRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0