Movies
Ratings
21
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0