Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Mirrors No. 3Rated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0
The EqualizerRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
MovingRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.5
SatantangoRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 3.5