Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
Humanist Vampire Seeking Consenting Suicidal PersonRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 1.5
MantisRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
365 DaysRated ★ 0.5
Wall to WallRated ★ 0.5
BanG Dream! It's MyGO!!!!! Movie 2Rated ★ 4.5
HauntersRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 3.5
Modern BoyRated ★ 2.0
ChallengersRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 0.5
Dead RingersRated ★ 2.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
K-PAXRated ★ 4.0