Movies
Ratings
2261
Knives OutRated ★ 4.0
Darkest HourRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
Only the BraveRated ★ 2.0
MayhemRated ★ 1.0
ParasiteRated ★ 4.0
Voice of SilenceRated ★ 2.5
The Peanut Butter FalconRated ★ 3.5
BrothersRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.0
FargoRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 2.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
Under the SkinRated ★ 4.0
EnemyRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
9th CompanyRated ★ 2.0