Series
Ratings
24
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 3.0
LostRated ★ 2.5
LostRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.0
The Walking DeadRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
SlayersRated ★ 3.5
SandglassRated ★ 5.0