Titles you rated
Get OutRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
PassengersRated ★ 2.5
The DreamersRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 2.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Little Black DressRated ★ 0.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 5.0