Movies
Ratings
1074
PredestinationRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
Sex, Lies, and VideotapeRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
Inseparable BrosRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.5
Always Be My MaybeRated ★ 2.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 3.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.0
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 3.5
Long ShotRated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Under the SkinRated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0