Titles you rated
MotherRated ★ 5.0
Summer SnowRated ★ 3.5
Shoot for the StarsRated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 5.0
PianoRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 4.0- BossRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Lovers of MusicRated ★ 1.5
Sharp1Rated ★ 2.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5- Precious FamilyRated ★ 3.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.5