Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.5
One Fine Spring DayRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.5
Lost in StarlightRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0