Titles you rated
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
TedRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
We're the MillersRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.5
No Strings AttachedRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.5
SwiriRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 2.5
Cool RunningsRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5