Movies
Ratings
275
Fist of FuryRated ★ 0.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
Dachimawa LeeRated ★ 1.5- Fighter In The WindRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 1.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 3.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 2.5
He's on DutyRated ★ 1.0
The Suicide ForecastRated ★ 2.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Sad MovieRated ★ 4.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 2.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
A Good Lawyer s WifeRated ★ 1.5