Titles you rated
La La LandRated ★ 3.5
CanolaRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The DressmakerRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Dirty GrandpaRated ★ 3.0
How to Be SingleRated ★ 3.5
Man UpRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The Brand New TestamentRated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 3.0