Titles you rated
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Conduct ZeroRated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.0
Shrek Forever AfterRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Winter's BoneRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0