Series
Ratings
12
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0