Titles you rated
MonsterRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Life Is But a DreamRated ★ 3.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 2.5
HuntRated ★ 2.5
KingmakerRated ★ 1.5
BabylonRated ★ 2.5
The Devil's DealRated ★ 1.0
Promising Young WomanRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
The IrishmanRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
House of HummingbirdRated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.5