Movies
Ratings
490
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 5.0
Detective Conan: The Scarlet School TripRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5