Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.0
One the WomanRated ★ 3.0
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 3.0
Youth Over FlowersRated ★ 3.0
The Three MusketeersRated ★ 2.5- Secret Crushes Season 1Rated ★ 3.0
A-TEENRated ★ 3.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.0
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.0
The Tale of NokduRated ★ 3.5- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.0