Titles you rated
Princess AuroraRated ★ 1.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0- DamoRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 2.0
Dong YiRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 1.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 2.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0