Movies
Ratings
748
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 4.0
The Ghost GameRated ★ 2.5
The SquareRated ★ 4.0
Tales from the Magic GardenRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5- Talking ArchitectRated ★ 5.0
The Red TurtleRated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Joy RideRated ★ 3.0
One Is Few, Two Would FillRated ★ 2.5
New WaveRated ★ 3.0