Titles you rated
Forrest GumpRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 5.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.5
FlightplanRated ★ 2.5
StreamingRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Children...Rated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
UpgradeRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
1917Rated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.0
FuryRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 5.0