Movies
Ratings
1127
PunchRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
APT.Rated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.5