Titles you rated
Ad AstraRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 2.5
The Green KnightRated ★ 1.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
MacbethRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 2.5
John WickRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0