Titles you rated
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
Tad, the Lost ExplorerRated ★ 3.0
Any Day NowRated ★ 4.5
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.0
ScreamRated ★ 3.5
Red CliffRated ★ 3.5
The ExorcistRated ★ 4.0
The NeverEnding StoryRated ★ 3.5
42Rated ★ 4.0
OctopussyRated ★ 4.0
Cinderella ManRated ★ 3.5
ScreamersRated ★ 3.5
One for All, All for OneRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Event HorizonRated ★ 4.0