Titles you rated
BorderRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Stepford WivesRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Anna KareninaRated ★ 3.5
Night on EarthRated ★ 4.0
Stranger Than ParadiseRated ★ 5.0
Annie HallRated ★ 4.0
Fresh GuacamoleRated ★ 5.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
American BeautyRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 3.5
I Am LoveRated ★ 4.5
Woman Is the Future of ManRated ★ 3.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 5.0
DriveRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 3.0
VolverRated ★ 4.0