Titles you rated
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0- SkinsRated ★ 1.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0- The Path to GloryRated ★ 4.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 2.5- SoulmateRated ★ 4.5
All About My RomanceRated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0
Sharp2Rated ★ 3.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.5
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
Prince HoursRated ★ 3.0