Movies
Ratings
83 Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.5 Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.5
 The Battleship IslandRated ★ 3.0 The Battleship IslandRated ★ 3.0
 The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5 The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
 GiftedRated ★ 3.5 GiftedRated ★ 3.5
 Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0 Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
 Get OutRated ★ 4.0 Get OutRated ★ 4.0
 Hidden FiguresRated ★ 5.0 Hidden FiguresRated ★ 5.0
 Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 5.0 Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 5.0
 PassengersRated ★ 4.5 PassengersRated ★ 4.5
 MasterRated ★ 4.0 MasterRated ★ 4.0
 After EarthRated ★ 2.0 After EarthRated ★ 2.0
 R.I.P.D.Rated ★ 3.0 R.I.P.D.Rated ★ 3.0
 TunnelRated ★ 3.5 TunnelRated ★ 3.5
 Train to BusanRated ★ 5.0 Train to BusanRated ★ 5.0
 The DivideRated ★ 4.5 The DivideRated ★ 4.5
 The Maze RunnerRated ★ 3.5 The Maze RunnerRated ★ 3.5
 San AndreasRated ★ 3.5 San AndreasRated ★ 3.5
 No EscapeRated ★ 4.0 No EscapeRated ★ 4.0
 OblivionRated ★ 3.5 OblivionRated ★ 3.5
 AssassinationRated ★ 4.0 AssassinationRated ★ 4.0