Titles you rated
Flags of Our FathersRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
Remember the TitansRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The PatriotRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Resident EvilRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Fist of LegendRated ★ 3.5