Titles you rated
LimitlessRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0