Series
Ratings
20
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 1.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0