Movies
Ratings
16
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 4.5