Titles you rated
NarcosRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 2.5
MedalistRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Black PeanRated ★ 3.0
Lockwood & Co.Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Bayside ShakedownRated ★ 3.5
9-1-1 Season 5Rated ★ 3.5
9-1-1 Season 4Rated ★ 3.5
9-1-1 Season 3Rated ★ 3.5
9-1-1 Season 2Rated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0