Titles you rated
The Suicide SquadRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 3.0
Space SweepersRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.5
I OriginsRated ★ 3.5
Matthias and MaximeRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 3.5
Soul MateRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Better DaysRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0