Movies
Ratings
211
La La LandRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 2.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
FriendRated ★ 4.0
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 1.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 3.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 1.5
Before SunriseRated ★ 1.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
DittoRated ★ 3.0