Series
Ratings
34
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Hi! School - Love OnRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
I Remember YouRated ★ 3.0