Movies
Ratings
353
SteveRated ★ 3.0
Sweet BeanRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 0.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
The RunawaysRated ★ 3.0
But I'm a CheerleaderRated ★ 3.5
House of GucciRated ★ 3.5
HamiltonRated ★ 4.5
Disclosure: Trans Lives on ScreenRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0- Coming to youRated ★ 4.5
The World of UsRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.0
Love Lies BleedingRated ★ 2.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5