Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.0- TransparentRated ★ 2.5
- 다큐프라임 - 시험Rated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5- DamoRated ★ 5.0