Titles you rated
New WorldRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5