Titles you rated
I Need RomanceRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 2.5
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0