Series
Ratings
12
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0