Titles you rated
You Are My PetRated ★ 5.0
Ouija: Origin of EvilRated ★ 3.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 3.0
The Purge: AnarchyRated ★ 2.0- ApostleRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 2.0
OculusRated ★ 1.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 2.0
Mulan IIRated ★ 1.5
Don't ClickRated ★ 3.5
Piranha 3DRated ★ 2.5
PadakRated ★ 0.5
One Missed CallRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
The FanRated ★ 3.0
The CatRated ★ 3.0
Whispering CorridorsRated ★ 2.5
The Case of Itaewon HomicideRated ★ 2.0
The MagicianRated ★ 1.5
A Girl at My DoorRated ★ 1.5