Titles you rated
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5