Titles you rated
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
MisaengmulRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0