Movies
Ratings
192
CapernaumRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The Soul-MateRated ★ 0.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 2.5
Soul MateRated ★ 3.5
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 2.5
The ShiningRated ★ 4.5
Kuroko no Basket: Last GameRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 2.5
Billy ElliotRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0- Scary HouseRated ★ 1.0
LeonRated ★ 2.5