Series
Ratings
62
Skam Season 3Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0- Bobobo-bo Bo-boboRated ★ 4.0
- KakeguruiRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Courage the Cowardly DogRated ★ 5.0
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
Steven UniverseRated ★ 5.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 2.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.5
Yowamushi PedalRated ★ 4.0
Free!Rated ★ 3.0
My Love Story!!Rated ★ 3.5
Chrono CrusadeRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.0