Series
Ratings
78
He Is PsychometricRated ★ 4.5
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.5- Fairy TailRated ★ 4.0
- Fairy TailRated ★ 3.0
- Fairy TailRated ★ 2.5
- Fairy TailRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5- Fairy TailRated ★ 2.5
- Fairy TailRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 2.5- Fairy TailRated ★ 3.5
- Fairy TailRated ★ 3.5
REBORN!Rated ★ 3.0- Fairy TailRated ★ 3.5
CircleRated ★ 2.5
Scandal: A Shocking and Wrongful IncidentRated ★ 2.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 4.0